Film turk''Dashuri eshte kjo'' titra shqip full hd

17Nje nder filmat me te bukur turk te vitit 2019 qe flet per nje histori sa te mrekullueshme po edhe aq trishtuese ky film ekskluzivisht vjen per her te par ne argetim dhe zbavitje per me shume info ose per cdo paqartesi tuajen na kontaktoni ne facebook:

[vid_tags]

Vedi Altri Articoli Su Altra Film
: https://mubarak2005.com/film

Nguồn:https://mubarak2005.com/

17 Comments

  1. pershendetje
    me pelqen shume filmi ,une jam nje vajze qe di nje pjese shume te madhe te turqishtes dhe po pyesja veten nqs do te kishim mundesi te "punoinim" se bashku

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *